NASZA FILOZOFIA

 

Zadowolenie klientów 

Jeteśmy polską marką, której misją jest tworzenie kolekcji ubrań dla kobiet z myślą o nich. Chcemy, aby czuły się swobodnie, ale jednocześnie elegancko i przede wszystkim kobieco, niezależnie od swojej figury czy rozmiaru. Jak to osiągamy ? Na pewno poprzez wybór wysokogatunkowych tkanin do naszych kolekcji, a gwarantujemy to pracując z fabrykami w Hiszpanii, Włoszech, Turcji i Grecji. Nasza odzież produkowana jest wyłącznie w fabrykach w Polsce.

 

Jesteśmy po to, aby pomóc kobietom w ich ekspresji wyrażania siebie, a prostota i klasyka w połączeniu z lekkim szaleństwem modowym to cel naszego istnienia.

 

Każda kobieta jest wyjątkowa

Jak powiedział kiedyś Sakaguchi Ango – “Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem”.

Dobrze wiemy, że czasem nasze krągłości, lub ich brak, potrafią obniżyć poczucie naszej wartości i uważamy, że eleganckie ubrania nie są nam pisane…Dlatego pragniemy wydobyć z kobiet ich własne piękno. Każda z nas jest inna, czyli wyjątkowa.

W każdej kobiecie niezależnie od jej rozmiaru drzemie kobieta silna, zdecydowana, jednocześnie ciepła i czuła, która lubi spotkania ze znajomymi, jest ciekawa świata, nie boi się eksperymentować z modą.

 

Jakość sukienek w rozmiarze plus size

Na rynku jest obecna tendencja do pomijania trendów i jakości w modzie plus size, a kobiety o mniejszych wymiarach mają w sklepach lepszy asortyment do dyspozycji. W naszych projektach nie chcemy ignorować piękna większych rozmiarów, dlatego nasze ubrania są dostępne w rozmiarach 36 – 50.

 

Detale sukienek

W detalach tkwi piękno, a my o tym dobrze wiemy.
Zwracamy uwagę na każdy szczegół projektując nasze ubrania.
Paski do sukienek, które można wiązać z przodu lub z tyłu – podkreślają kobiecości i dodają elegancji.
Guziczki pokryte są materiałem, z którego wykonana jest sukienka, by zachować jej subtelność.
Każdy produkt jest częściowo wykończony delikatną lamówką, by do ostatniej nitki nasze ubrania były gotowe na każdą okazję.

Nie tylko dbamy o skład i najwyższą jakość tkanin modeli, ale również zależy nam na ich oryginalności. Sukienki Romanta i Balsea posiadają unikalny print, który znajdziecie w Polsce tylko w naszym sklepie.

 

Funkcjonalność sukienek

W naszych projektach dbamy o funkcjonalność. Ważne jest dla nas to, by nasze ubrania sprawdziły się na różne okazje – oficjalnym spotkaniu biznesowym, na randce, ale też i na garden party u znajomych. A to wszystko przy odpowiednim doborze dodatków!

 

News letter